Jak FiKaj spełnia marzenia
Jak FiKaj spełnia marzenia

Jeśli jesteście ciekaw mojego spełnionego marzenia zapraszam do lektury...
Więc
wszystko zaczęło się od wziecia udziału w wydarzeniu "3 urodziny Kawy z kobietą aktywną", na którym Marta Klepka opowiadała m.in. o swoich początkach kariery zawodowej, jak korzystała z dawanych jej szans, korzystała z okazji, była odważna i po prostu sobą (a jest nieprzeciętna!), o przyjaźni z Dorotą Wellman, o tym jak szykuje dla niej niespodzianki i wyjątkowe prezenty.

To mnie był dla mnie przełomowy moment - nowa inspiracja!
Byłam gotowa zaproponować coś, co jeszcze przed tym spotkaniem było zbyt szalone i niemożliwe do spełnienia.. *Pomysł uszycia dla Doroty magicznych ubranek, które miały być podarowane przez Martę z okazji zbliżającej się rocznicy urodzin*.
I tak oto w kolejnych rozmowach pojawiła się okazja bym sama przekazała ubranka. To było dla mnie tak niewiarygodne, co było moim marzeniem by poznać Dorotę i usiąść z nią na jednej kanapie! A co dopiero przekazać coś co sama uszyłam! Marta otrzymała taki sam zestaw, żeby było więcej frajdy ze wspólnej pidżama party😜

Nie byłabym w tym miejscu m, w którym jestem teraz gdyby nie moja mama ❤️ która zawsze mnie wspierała, nie krytykowała moich decyzji, dodawała otuchy bo we mnie wierzyła..to na pewno dodaje pewności siebie, by w takich sytuacjach umieć łapać swoją szansę, mimo strachu i obaw po prostu działać, nie martwić się co będzie jak się nie uda. Tak próbuje wychowywać również i swoje dzieci. Liczę, że dzięki temu będą spełniać swoje marzenia nie oglądając się za siebie.
Mam nadzieję, że i dla Was moja historia będzie małą inspiracją.
Bo to Wy mnie napędzacie do działania i Wam rowniez dziękuję za wsparcie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl